Wsparcie dla Edukacji Polskojęzycznej w Irlandii!
Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie od Instytutu Rozwoju Języka Polskiego im. świętego Maksymiliana Marii Kolbego ze środków Ministra Edukacji Narodowej.
Projekt „Biało-czerwone ABC. Wspieranie rozwoju edukacji polskojęzycznej w Irlandii” jest realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja. Dzięki temu wsparciu możemy dalej rozwijać naszą działalność edukacyjną, wzbogacając ofertę zajęć i wspierając naszych uczniów w nauce języka polskiego, historii oraz kultury polskiej.
Serdecznie dziękujemy za to wsparcie! Zachęcamy wszystkich do śledzenia naszych działań na Facebooku oraz na naszej stronie internetowej. Bądźcie na bieżąco z informacjami o nadchodzących wydarzeniach i projektach!
@obserwujący Fundacja Wolność i Demokracja Instytut Rozwoju Języka Polskiego