Dnia 13 stycznia 2018 roku odbył się 26 Fianał Wielkiej Orkiesty Swiątecznej Pomocy, a drugi u nas, w Polskiej Szkole Bez Granic w Tyrrelstown. Rodzice, dziadkowie i uczniowie szkoły nie zawiedli i tym razem. Cudowne, gorące serca, wspaniały entuzjazm i wspólny cel, zbiórka pieniędzy dla wsparcia podstawowych oddziałów neonatologicznych czyli poświęconych leczeniu schorzeń, wad wrodzonych oraz prawidłowego rozwoju noworodków.
Gości przychodzących do szkoły, witali uczniowie klasy trzeciej Emma, Vanessa i Radek – wolontariusze WOŚP. Zbierając datki do puszek z uśmiechem rozdawali orkiestrowe serduszka.
Rodzice, dziadkowie i nauczyciele spisali się na medal już na etapie przygotowań do finału. Na kiermaszu można było kupić różnorakie rodzaje ciast, ciasteczek i babeczek. Był też pchli targ, który obfitował w książki,komiksy, gry oraz zabawki. Każdy mógł znależć coś dla siebie. Było rośnie, miło, smacznie i hojnie.
Wspaniałą wiadomością jest to, że udało nam się zebrać sumę 728.34 euro czyli prawie 200 euro więcej niż w roku ubiegłym!
Dziękujemy wszystkim za wielkie serca i zaangażowanie!

17017

 

Zobacz galerię z tego wydarzenia…