Jak co roku w naszej szkole staramy się, aby przedświąteczny czas był szczególny i wyjątkowy. Dlatego i w tym roku, staraliśmy się aby magia świąt zawitała w progi naszej szkoły i zaprosiliśmy do nas wyjątkowego gościa, na którego z takim utęsknieniem czekają wszystkie dzieci na całym świeci.
U nas w szkole pojawił się 11 grudnia i nie był sam, ale w towarzystwie psotliwych, zabawnych skrzatów, które co jakiś czas, próbowały wyjść z worka i płatać figle, psikusy i żarty.
Święty Mikołaj przywiózł również ze sobą wspaniały worek prezentów i upominków, ponieważ wiedział doskonale, że w naszej szkole są same grzeczne, życzliwe, uczynne i miłe dzieci. Każdy otrzymał słodką niespodziankę. W podziękowaniu za odwiedziny, dzieci opowiadały Mikołajowi wierszyki i śpiewały kolędy. Wszyscy bawili się świetnie!
Atmosfera była ciepła i serdeczna, a święty Mikołaj obiecał dzieciom, że odwiedzi nas jeszcze raz, tradycyjnie 24 grudnia i na pewno wróci do nas za rok…
Wszystkim przydał się ten cudowny dzień. Nasycony uśmiechem, radością i zabawą. Dzień zupełnie oderwany od codziennych problemów i trosk, i przygotowujący nas, na wielkimi krokami, zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia…  https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/wizyta-swietego-mikolaja-2021