Jak co roku nasza szkoła włączyła się w akcję zbiórki pieniędzy w ramach Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra zbiera na aparaturę medyczną potrzebną do walki z sepsą. 

Serdecznie dziękujemy koordynatorce Pani Dorocie Malinowskiej – Ptak za zorganizowanie kiermaszu ciast oraz  za opiekę nad wolontariuszami Olkiem z klasy 3 oraz Majką, Kasią i Olą z  klasy 5, którzy dzisiaj nie tylko chodzili i zbierali datki do puszki, tak aby każdy mógł dołożyć własną cegiełkę do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale przede wszystkim dzielnie sprzedawali upominki, ciastka, babeczki i torciki przygotowane przez naszych fantastycznych rodziców! 

Dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie! 

Razem możemy więcej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy-2023

Poniżej przesyłamy pierwszy filmik z naszej dzisiejszej akcji WOŚP.

https://youtu.be/B5Nbi4ghS5k