Mikołajki i Boże Narodzenie to idealny czas na naukę wiersza o Świętym Mikołaju, zimie,choince, reniferze Rudolfie czy świętach. Dlatego nauczyciele prowadzący grupy 3 i 4 latków, 5 latków, 6 latków i klasy 1 wykorzystali ten wspaniały czas na nauczenie dzieci kilku prostych i bardziej skomplikowanych rymowanek.
Nauka wierszyków to dla dziecka nie tylko dobry trening pamięci, ale i nauka ułatwiają poprawną wymowę słów i świetna zabawa oraz okazja do tego, aby dziecko mogło pochwalić się przed rodzicami i dziadkami, jak pięknie nauczyło się wierszyków w języku polskim. Taka rymowanka doskonale sprawdzi się także podczas rodzinnego spotkania – każdy z chęcią jej posłucha i z pewnością uprzyjemni ona wigilijną kolację. Goście, jak i zaproszona rodzina będą zachwyceni, a dziecko będzie z siebie bardzo dumne i zadowolone.
Zapraszamy do wysłuchania wierszyków i rymowanek w wykonaniu naszych wspaniałych uczniów!