Zajęcia edukacyjne w klasie pierwszej minęły na czytaniu, zapisywaniu i lepieniu poznanych wcześniej samogłosek. 

Podczas samogłoskowej zabawy dzieci lepiły, rozcierały i odciskały kawałki plasteliny, która nie tylko jest jest miękka i elastyczna, ale przed wszystkim nie klei się do rąk.  Dzieci puściły wodze fantazji i powstały piękne, barwne litery. Uczniowie stworzyli również wspólną, klasową, plastelinową samogłoskę i oraz o.

Samogłoski  a oraz e, pojawiły się również na kolorowych arbuzach, które dzieci przygotowały w formie zadania domowego. Brawo zdolni pierwszoklasiści!

 poznanych wcześniej wiadomości na temat samogłosek. 

Podczas samogłoskowej zabawy dzieci lepiły, rozcierały i odciskały kawałki plasteliny, która nie tylko jest jest miękka i elastyczna, ale przed wszystkim nie klei się do rąk.  Dzieci puściły wodze fantazji i powstały piękne, barwne litery. Uczniowie stworzyli również wspólną, klasową, plastelinową samogłoskę i oraz o.

Samogłoski  a oraz e, pojawiły się również na kolorowych arbuzach, które dzieci przygotowały w formie zadania domowego. Brawo zdolni pierwszoklasiści!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zajęć…

https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/samogloski-klasa-1