Wakacje dobiegły końca. 10 września spotkaliśmy się na szkolnej sali gimnastycznej na rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Nauczyciele wracają  do pracy, a nasi uczniowie do nauki. Nowy rok szkolny to także nowe, ciekawe zmiany.  

Grono pedagogiczne, rodziców i uczniów powitała pani dyrektor- Anna Siecińska. Pani Anna uczy w naszej szkole języka polskiego i przygotowuje klasy maturalne do egzaminu dojrzałości. 

Pani dyrektor poinformowała też o tym, że od nowego roku szkolnego wracają zajęcia dodatkowe, które będą realizowane w godzinach od 13:15 do 14:30. W ramach zajęć dodatkowych zaproponujemy uczniom klub Lego, warsztaty plastyczne, kółko szachowe oraz gry planszowe, zajęcia sportowe z piłki nożnej oraz piłki koszykowej, warsztaty “Owca w sieci” – czyli jak bezpiecznie korzystać z internetu.

Poznaliśmy również nowych nauczycieli i pracowników szkoły:  panią Justynę Szwedę, która będzie uczyła klasę pierwszą oraz pana Krzysztofa Pawłowskiego, który zostanie wychowawcą klasy piątej.

Po urlopie powróciła do nas pani Paulina Karbownik ucząca grupę 5 latków. Z czego się bardzo cieszymy.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim wielu sukcesów. Szczególnie serdecznie witamy nowych uczniów, którzy dopiero rozpoczynają swoją wspaniałą przygodę po wiedzę z Polską Szkołą Bez Granic.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia…

https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/rozpoczecie-roku-szkolnego-2022-2023