✂️ Jesteśmy dumni z naszych małych artystów! ✂️
 
Cieszymy się ogromnie, że możemy ogłosić kontynuację naszego projektu czytelniczego „Laurki spod chmurki”! Uczniowie z naszej klasy nie tylko wykazali się niesamowitym zaangażowaniem, ale także pokazali ogromną kreatywność w ostatnich tygodniach.
 
W ramach drugiego modułu projektu, nasi mali czytelnicy z przyjemnością stworzyli piękne obroże dla swoich pluszowych przyjaciół oraz ulubionych zabawek. Ich prace są nie tylko wyrazem artystycznego talentu, ale także oddaniem miłości i zaangażowania w projekt czytelniczy.
 
Ale to nie koniec naszych artystycznych dokonań! W sobotę, podczas obchodów Tłustego Czwartku, nasza klasa przeniosła się do krainy kreatywności, tworząc wyjątkowe prace plastyczne z paczkami w tle! Nasze dzieciaki wykazały się nie tylko zdolnościami plastycznymi, ale także umiejętnością współpracy i pomysłowością.
 
Jesteśmy niesamowicie dumni z naszych uczniów i ich osiągnięć! Dziękujemy za Waszą ciężką pracę i zaangażowanie w każdy projekt. Wszystkie Wasze wysiłki sprawiają, że nasza klasa jest miejscem pełnym radości, kreatywności i wspólnych sukcesów!
 
Nie możemy się już doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie kolejny etap naszego projektu „Laurki spod chmurki”! Razem tworzymy niezapomnianą podróż po krainie literatury i sztuki!
 
#LaurkiSpodChmurki #ProjektCzytelniczy #Kreatywność #TłustyCzwartek #PracePlastyczne #ArtystyczneDzieciaki #Klasa1 
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zajęć w klasie pierwszej.
https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/projekt-czytelniczy-w-klasie-1