Nasi Uczniowie Klasy 1 Przygotowali Piękne Kartki na Dzień Mamy!

W naszej szkole polonijnej z wielką radością świętujemy Dzień Mamy! Uczniowie klasy 1 przygotowali wspaniałe kartki, które są prawdziwymi dziełami sztuki. Każda kartka została wykonana z ogromną starannością i miłością, co widać w każdym szczególe.

Dzieci z zaangażowaniem przystąpiły do pracy, wykorzystując różnorodne techniki plastyczne. Dzięki temu powstały unikatowe i kolorowe kartki, które z pewnością wzruszą każdą mamę. Kreatywność i zapał naszych uczniów nie mają granic – jesteśmy niezwykle dumni z efektów ich pracy!

To nie tylko okazja do wyrażenia uczuć, ale także doskonały sposób na rozwijanie zdolności artystycznych i wyobraźni naszych uczniów. Każda kartka to wyjątkowy pomysł na prezent, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdej mamy.

Serdecznie zapraszamy do podziwiania zdjęć z naszej warsztatowej galerii, gdzie możecie zobaczyć efekty pracy naszych zdolnych pierwszoklasistów. Dziękujemy rodzicom za wsparcie i zachęcanie dzieci do twórczej działalności.

Życzymy wszystkim mamom wspaniałego Dnia Mamy!

https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/piekne-kartki-na-dzien-mamy

#DzieńMamy #DzieńMatki #KartkiDlaMamy #Rękodzieło #KreatywneDzieci #ZajęciaPlastyczne #EdukacjaArtystyczna #SzkołaPodstawowa #PomysłNaPrezent #DIY #DzieciTworzą #SztukaDzieci #polishschoolnolimits #polskaszkolabezgranic #art #MothersDay #card #celebration