W tym roku pasowanie na ucznia wyglądało inaczej niż zwykle. Spotkaliśmy się w klasie, niestety bez rodziców, ale mimo tego, ten dzień był dla nas wyjątkowy i uroczysty. Wspólnie przeżyliśmy wspaniałe chwile, a moment pasowania był niezwykły. Pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi uczniami. Złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani przez dyrektora szkoły Annę Siecińską. Otrzymali specjalnie przygotowane dyplomy z rąk pani dyrektor Anny Lejman.
Niespodzianką dla dzieci był słodki prezent oraz przygotowane autoportrety. Wesołym momentem było rozpoznawanie kolegów i koleżanek z klasowej galerii, okrzyki radości były najlepszym dowodem na udaną zabawą.
Dziękujemy pani Dorocie Malinowskiej-Ptak za przygotowanie klasowego pasowania.
Zapraszamy na obejrzenie relacji z tego wydarzenia w zakładce – „Filmy szkolne”.
1001