W naszej szkole postanowiliśmy uczcić tradycję Mikołajek nietypowo, zrobiliśmy kuchenne spotkanie z Mikołajem.

glowneOd samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Jednak w pokoju nauczycielskim wrzała praca, Mikołajkowi pomocnicy piekli chrupiące gofry.
Zapach roznosił się po całej szkole i wprawiał w radosny nastrój wszystkie dzieci.
W końcu nadeszła wyczekiwana chwila, dzieci grupami wybrały się do Mikołajkowego kuchennego zakątka i zostały poczęstowane chrupiącymi, smacznymi goframi. Okrzyki radości świadczyły, że pomysł Mikołajkowego kucharzenia był strzałem w dziesiątkę.
Dodatkiem dekoracyjnym naszej wyjątkowej soboty były świąteczne żywe obrazy w wykonaniu uczniów i nauczycieli.
Powstały piękne zdjęcia, a dzieci z wielkim poczuciem humoru wcielały się w różne świąteczne postaci.
To był udany dzień, pełen wrażeń i niespodzianek. A co najważniejsze, Mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najpiękniejsze święta w roku, czas choinki, kolędy, prezentów, spotkania w rodzinie. Wszyscy więc, czekamy już teraz na Święta Bożego Narodzenia.

Zobacz galerię Mikołajki