Prezentujemy wyjątkowy certyfikat, który otrzymaliśmy za aktywny udział w ogólnopolskim projekcie internetowym- ” Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego”.

Cytujemy podziękowania od organizatorów:

Projekt internetowy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego – ogłoszony na portalu społecznościowym Facebook i platformie europejskiej społeczności szkolnej eTwinning – wzbudził Wasze duże zainteresowanie.

Udział wzięło w nim ponad dwieście przedszkoli i szkół w całej Polsce. Realizowaliście siedem zadań projektowych, zaproponowanych przez Organizatorów, oraz inne, własne zgodnie z tematyką projektu. Nadesłaliście wspaniałe fotorelacje ze swoich zajęć, na których było widać zaangażowanie i Uczniów, i Nauczycieli.

Chcieliśmy Wam podziękować za wspólne działania, za zaangażowanie i za propagowanie piękna polszczyzny.

1001

 

 

 

 

 

 

Basiek i Mati

Basia Taniewicz, Sp1 Chotomów i Mateusz Łysek, SP4 Radlin