Dziś mieliśmy fantastyczną lekcję poświęconą naszej polskiej noblistce, Marii Curie-Skłodowskiej! 🌟 Nasi uczniowie z klasy 5 pracowali z zaangażowaniem, korzystając z naszych nowych, szkolnych laptopów, aby przygotować prezentacje i tworzyć notatki na temat jej niezwykłego życia i osiągnięć. Dowiedzieliśmy się, jak niezwykłą kobietą była Maria Curie-Skłodowska – dwukrotna laureatka Nagrody Nobla, która zmieniła oblicze nauki i przyczyniła się do postępu cywilizacyjnego. Jej historia to doskonały przykład determinacji, pasji i poświęcenia. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy tak aktywnie wzięli udział w dzisiejszej lekcji! 💪🔬 

Było niesamowicie inspirująco obserwować ich zaangażowanie i kreatywność. Mamy nadzieję, że ta lekcja zainspiruje ich do dalszej nauki i odkrywania tajemnic nauki💡📚 

#Edukacja #MariaCurieSkłodowska #Noble #Nauka #Kreatywność #PiątaKlasa#Edukacja #Pasja #DumaPedagoga

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/maria-curie-sklodowska-klasa-5