Uczniowie z naszej szkoły wraz ze swoimi wychowawcami przygotowali koncert świąteczny. Złożyły się na niego najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, które w wykonaniu naszych zdolnych, młodych artystów zabrzmiały wyjątkowo uroczo i wzruszająco.

Każda z klas przygotowała bogaty i przepiękny repertuar bożonarodzeniowy. Widzów poruszył nie tylko talent muzyczny naszych uczniów, ale również szczera, dziecięca interpretacją prezentowanych utworów.  Teksty kolęd i pastorałek wykorzystanych podczas koncertu były  niczym poetycka opowieść, pełna metafor, które prowokowały do refleksji i mamy nadzieję, że pozostawiły miejsce na subiektywną, prywatną interpretację każdego widza.

Na szczególną uwagę zasługuje występ klasy trzeciej, który zachwycił oryginalną interpretacją kolędy “Uciekali” z musicalu Metro. 

Na zakończenie koncertu młodzież z klas starszych złożyła wszystkim serdecznie i szczere życzenia miłość, spokój i szczęścia, aby towarzyszyły wszystkim w Święta Bożego Narodzenia oraz przez cały nadchodzący Nowy Rok! Wesołych Świąt! 

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/koncert-swiateczny