Z okazji Święta Halloween przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnym konkursie na ,,Halloweenową dynię”. Wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłą pomysłowością oraz twórczością w rzeźbieniu i dekorowaniu dyni. Wykonane prace wzbudziły ogromny podziw wśród całej społeczności szkolnej. Po raz kolejny byliśmy mile zaskoczeni tak dużym zainteresowaniem konkursem wśród dzieci i ich rodziców. Okazało się, że każdy z uczestników włożył wielki wysiłek, ale i często poczucie humoru w tworzenie dyniowych cudaków. Wystawa dyni pokazała, że oprócz dzieci, świetnie bawili się również rodzice, włączając się do wykonania dyni. Bardzo się cieszymy, że konkurs wzbudził tyle emocji, zaangażował rodzinę a efektem była duża ilość prac. Wystawiliśmy 62 dynie- liczba imponująca. Konkurs pokazał, że każde dziecko zasługiwało na nagrodę, dlatego zdecydowaliśmy się nagrodzić wszystkich autorów dyniowych kreacji. Wystawa stała się również wspaniałą areną pomysłowości oraz prezentacji naszej głównej myśli: wyobraźnia nie zna granic! Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni.

Zadanie współfinansowane w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą. Projekt realizowany we współpracy z Fundacją Wolność i Demokracja

Zobacz galerię z tego wydarzenia…

19019