Kochani chcemy się z Wami podzielić wspaniałymi wspomnieniami z sobotniego świętowania Dnia Św. Patryka w naszej Polskiej Szkole Bez Granic w Tyrrelstown!
Nasz dzień rozpoczął się radośnie, gdy nasze małe 5-latki wraz z nauczycielką Panią Pauliną, zaczęły swój dzień pełen przygód. Zorganizowaliśmy różnorodne zabawy i gry, które nie tylko dostarczyły mnóstwo radości, ale także pozwoliły dzieciom poznać tradycje i historię Irlandii, ucząc je przy tym wartości dwujęzyczności.
Przy dźwiękach skocznych irlandzkich melodii dzieci poznawały nowe słownictwo w języku polskim. Było to nie tylko zabawne doświadczenie, ale także edukacyjne, które pomogło dzieciom lepiej zrozumieć i docenić różnorodność kulturową, która otacza je na co dzień.
Nasze świętowanie było wyjątkowym momentem, podczas którego wspólnie celebrowaliśmy naszą polską i irlandzką tożsamość, budując mosty między kulturami i wspierając rozwój dwujęzyczności naszych najmłodszych uczniów. ❤️
Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w zajęciach.❤️❤️ Już nie możemy się doczekać kolejnych wydarzeń, które połączą naszą społeczność w dalszej podróży odkrywania i uczestnictwa w bogactwie naszych dwóch kultur!
 
Zapraszamy do naszej szkolnej galerii zdjęć, aby obejrzeć relację z ciekawych zajęć w naszej szkole!

Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć jak wspaniale się bawiliśmy, ucząc się jednocześnie wielu ciekawych rzeczy!

Link do galerii: https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/dzien-sw-patryka

Niech zdjęcia opowiedzą więcej niż tysiąc słów! ✨