Dzień Kropki w klasie 3.
„Kiedy postawisz znak samo potoczy się” Od kropki wiele się zaczęło o czym śpiewała klasa 3. Kropka znana i kojarzona z końcem, w Dniu Kropki ukazuje się przewrotnie jako początek tego co nowe, tego co twórcze, tego co pasjonującej. Kropka staje się początkiem rozwoju i nowych ścieżek kreatywności. W klasie 3, kropka stała się synonimem społecznych supermocy, umiejętności ważnych, potrzebnych a mimo to niedocenianych. Zgodnie ze schematem widzę, słyszę, czuje dzieci odkrywały i ustalały wachlarz zachowań społecznie akceptowanych i pożądanych w codziennych sytuacjach szkolnych i poza szkolnych. Tak jak kropka, która kończąc zdanie umożliwia postawienie dużej litery w nowym zdaniu, tak nasze supermoce, czy społeczne, czy rozumiane jako talenty zmieniają jakość codzienności, czyniąc ją przyjemniejszą. I takiej odwagi – do stawiania kropek i dużych liter życzymy!
 
https://youtu.be/1TvhV09onAQ?feature=shared