DŻ jak DŻDŻOWNICA! — Kreatywne zajęcia w grupie 6-latków!

W Polskiej Szkole Bez Granic nauka języka polskiego to nie tylko ćwiczenie liter i słówek, ale przede wszystkim świetna zabawa! Podczas ostatnich zajęć nasze zdolne 6-latki zmierzyły się z dwuznakiem „DŻ” — a efekty ich pracy przerosły nasze oczekiwania!

Dzieci poznały nowe słowa, a następnie przy pomocy kredek, farb i swojej nieograniczonej wyobraźni stworzyły wyjątkową pracę plastyczną pt. „Dżdżownica w dżungli marzeń”. Każdy z małych artystów miał szansę przedstawić swoją wizję dżdżownicy w pełnej kolorów i fantazji scenerii.

Zajęcia te nie tylko pomogły w nauce trudnych polskich dwuznaków, ale również rozwijały kreatywność, zdolności manualne oraz pewność siebie u naszych najmłodszych uczniów.


Zapraszamy do Szkolnej Galerii Zdjęć!

Chcecie zobaczyć, jak wyglądały nasze zajęcia i jakie piękne prace stworzyły dzieci? Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej szkolnej galerii zdjęć, gdzie znajdziecie pełne kolorów i radości fotografie z warsztatów w grupie 6-latków!

Odwiedź galerię: https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/dz-jak-dzdzownica

Nie przegapcie okazji, by poczuć atmosferę naszych zajęć i podziwiać talent oraz zaangażowanie naszych małych artystów!


#PolishSchoolNoLimits #PolskaSzkołaBezGranic #NaukaPrzezZabawę #DŻjakDżownica #Kreatywność #EdukacjaPolonijna #MałeTalenty
#PolskiJęzykTrudnyJęzyk
#PolishRoots #language #artforkids #craft