Tradycyjnie w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów i przedszkolaków. W bajkowej scenerii, przy pięknej muzyce dzieci bawiły się wspaniale. Dodatkową atrakcją były konkursy i zabawy, które dostarczyły mnóstwa radości. Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu nie zabrakło gwiazd rocka, księżniczek, rycerzy, piratów, zwierzątek, Spiderman’ów oraz czarodziejek.

Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i dorośli. Zabawa nabierała tempa i dynamiki. Tanecznymi krokami chwalili się nawet nauczyciele z naszej szkoły. Fotorelacją całego karnawałowego przedsięwzięcia zajął się zaprzyjaźniony ze szkołą pan Mariusz Kudrys. Trzeba powiedzieć, że karnawałowa zabawa roztańczyła nawet tych najwstydliwszych uczniów. Chociaż wszyscy uczestnicy doskonale się bawili i humor wszystkim dopisywał, to w końcu wesołej zabawy nastał kres. Kolejny karnawał ponownie za rok!

Dziękujemy nauczycielom za organizację zabawy karnawałowej.

Zobacz galerię z tego wydarzenia…

1001