„Zmaluj herb Polski” czyli konkurs plastyczny z okazji Święta Niepodległości.

poster-facebook-rev4-02Spotkało nas niezwykłe uczucie, było nam dane nacieszyć oczy i duszę prawdziwymi dziełami sztuki dziecięcej. Tak piękne, oryginalne, kreatywne, twórcze, po prostu bez granic prace naszych uczniów, mogliśmy podziwiać na szkolnej wystawie. Cieszyły nas słowa rodziców, że orzeł zintegrował całą rodzinę w projektowaniu, wykonywaniu i zdobywaniu niezbędnego materiału. Dlatego, chcemy powiedzieć: DZIĘKUJEMY NAJPIĘKNIEJ jak możemy, za ogromne zaangażowanie w konkursie plastycznym.
W wyniku konkursu I miejsca zajęli następujący uczniowie:
dzieci w wieku 3- 4 lat- Weronika Gorajnow
dzieci w wieku 5 lat- Chidi Chukwuezi
dzieci w wieku 6- 8 lat- Gloria Czech- Adewuyi, Adam Świątkowski
dzieci w wieku 9-11 lat- Fabian Lachowicz.
Gratulujemy wszystkim pozostałym laureatom, za wyjątkowe dzieła.
Z dumą prezentujemy herby Polski, które były ozdobą Dnia Niepodległości w naszej szkole.

Zobacz galerię: Zmaluj Herb Polski