Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony” – Stefan Żeromski.

Koniec roku szkolnego to często bardzo emocjonalne i wzruszające wydarzenie. Nasze zakończenie odbyło się 17 czerwca. Z tej okazji spotkaliśmy się w auli szkoły, aby uroczyście podsumować pracowity rok szkolny i zaprezentować występ artystyczny dla rodziców, dziadków i wszystkich zaproszonych gości.

Rozpoczęliśmy od wystąpienia Pani dyrektor szkoły Anny Siecińskiej, która po uroczystym powitaniu wszystkich gości, nagrodziła uczniów książkami, dyplomami i gratulacjami.

Wyróżnienia otrzymali:

0 Klasa  – Marcel Siatka, Laura Choroba, Daniel Makarski

1 Klasa – Emilia Kucytowska, Helena Woźniak, Marika Siejk

2 Klasa – Natalia Kalisińska, Gabriela McCroy, Nicola Sowa

3 Klasa – Julia Śmigiel, Kacper Maciasz, Benjamin Misztal

4 Klasa – Helena Michułka, Zofia Wasiak, Damian Trojan

5 Klasa – Maja Olowoyo, Alan Olędzki, Igor Warcholak

6 Klasa – Matylda Misztal, Natalia Tokarz, Alicja Karbownik

Specjalne wyróżnienia za całoroczną pracę otrzymały:  Sarah Mehdiloo – Drobnik, Emma Siecińska i Helen Faryj – Dzienisz

Pani dyrektor podziękowała również uczniom i nauczycielom za całoroczny trud i pracę oraz życzyła wszystkim udanych wakacji.
Następnie nadszedł czas na długo oczekiwane występy artystyczne naszych wspaniałych uczniów. Dzieci z ogromnym zapałem przygotowywały się do tegorocznego zakończenia. Słowem, tańcem i piosenką inscenizując nadchodzące wakacje i podsumowując cały rok szkolny. Było cudownie!
Na widowni gromkimi oklaskami nagradzali ich rodzice i najbliżsi z rodziny. Atmosfera była radosna, a wakacyjne stroje i dekoracje były dopełnieniem letniej aury.
Po oficjalnym zakończeniu rodzice i uczniowie zostali zaproszeni do klas, aby odebrać świadectwa i dyplomy.

Życzymy wszystkim słonecznej pogody, niczym niezmąconej radości, bezpiecznych podróży i niezapomnianych wrażeń przeżytych podczas wszystkich niezwykłych wakacyjnych przygód.
Mamy nadzieję, że wszyscy zobaczymy się dnia 9 września w naszej szkole zdrowi, szczęśliwi, wypoczęci i pełni zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zakończenia roku szkolnego 2022-2023.

Słowa podziękowania kierujemy do Ambasady RP w Dublinie za współfinansowanie nagród książkowych dla wyróżnionych uczniów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i filmu z tego fantastycznego wydarzenia…