15 czerwca nadszedł koniec roku szkolnego 2018/2019. Z tej okazji spotkaliśmy się w auli szkoły, aby uroczyście pożegnać uczniów i najmłodsze dzieci w wieku przedszkolnym. Rozpoczęliśmy od artystycznych występów dzieci, każda klasa i grupa przedszkolna przygotowała wakacyjne piosenki. Z wielkim zaangażowaniem i zapałem uczniowie zaprezentowali swoje mini- recitale. Na widowni gromkimi oklaskami nagradzali ich rodzice i najbliżsi z rodziny. Atmosfera była radosna, a wakacyjne stroje i dekoracje były dopełnieniem letniej aury. Po tak wyjątkowych i kolorowych występach przyszedł czas na podsumowanie roku szkolnego. Panie dyrektorki- założycielki szkoły Anna Siecińska i Anna Lejman nagrodziły najlepszych uczniów książkami i gratulacjami. Ważnym momentem, było również wręczenie dyplomów i orderów uśmiechu rodzicom, którzy bezinteresownie i z wielką życzliwością
pomagali naszej szkole. Panie dyrektorki podziękowały uczniom i nauczycielom za całoroczny trud i pracę oraz życzyły wszystkim udanych wakacji. Po oficjalnym zakończeniu rodzice i uczniowie zostali zaproszeni do klas, aby odebrać świadectwa i dyplomy. Mamy nadzieję, że pogodny nastrój, który zapanował na uroczystości zakończenia roku szkolnego przeniesie się na wakacyjny czas.
Do zobaczenia we wrześniu. Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą. Słowa podziękowania kierujemy również do Ambasady RP w Dublinie za współfinansowanie nagród książkowych dla wyróżnionych uczniów.

Zobacz galerię z tego wydarzenia…

16016