Tegoroczną uroczystość zakończenia roku szkolnego uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście, rodzice, babcie i dziadkowie oraz najbliżsi naszych uczniów.
Pani dyrektor Anna Siecińska podsumowała ten rok szkolny jako wyjątkowo pracowity i efektywny, przedstawiła liczne sukcesy naszych wychowanków  w konkursach i projektach szkolnych.  W szczególnie ciepłych słowach zwróciła się do pani Moniki Sadlak wiceprezes Polskiej Akademii Dzieci dziękując za
współpracę i życzliwą obecność w sobotnie poranki podczas wykładów naszych uczniów. Słowa uznania i wdzięczności skierowała do nauczycieli, którzy swoją codzienną pracą tworzą pozytywny wizerunek naszej szkoły. Uczniowie wszystkich klas oraz przedszkole przygotowali część artystyczną pt.” Czas na Polskę”, w której w zabawny sposób przedstawili podróż pociągiem do największych miast w naszym
kraju. Było spotkanie w Krakowie ze smokiem Wawelskim, taniec krakowiaczek w wykonaniu dzieci, zwiedzanie najważniejszych zabytków Warszawy, poznanie dawnych cudów techniki- samochodu Syrenka. Natomiast wykonanie zakazanej warszawskiej piosenki pt. „ Siekiera, motyka” przez
najstarszą klasę spotkało się z gromkimi oklaskami. A pokaz mody letniej przez klasę pierwszą wywołał ogromny aplauz wśród rodziców. Najważniejszym momentem uroczystości , wyczekiwanym przez
rodziców i uczniów, było wręczenie nagród książkowych dla uczniów, którzy szczególnie wyróżnili się w nauce. Natomiast przedszkolaki i uczniowie z klas „ Zerówka” otrzymali upominki książkowe oraz słodkości. Ważnym momentem uroczystości było po raz pierwszy wręczenie uczniom legitymacji szkolnych obowiązujących w Polsce. Tego miłego obowiązku dopełniła pani dyrektor Anna
Lejman wręczając każdemu dziecku legitymację z życzeniami udanych wakacji.

Życzymy zatem, by te dwa miesiące były czasem zasłużonego odpoczynku, zabawy, atrakcyjnych wyjazdów, nowych przyjaźni  i bezpiecznych powrotów.

zakończenie

Zobacz galerię z tego wydarzenia…