Miło nam Państwa poinformować, że od nowego roku szkolnego 2022-2023 poszerzyliśmy naszą ofertę o zajęcia dodatkowe z Lego.

Zabawa klockami Lego wspiera rozwój inteligencji emocjonalnej, m.in. uczy osiągania celów i radzenia sobie z wyzwaniami. Rozwija również wyobraźnię i umiejętności komunikacyjne, co jest szczególnie ważne wśród dzieci dwujęzycznych.

Najbardziej oczywistą zaletą tworzenia z klocków Lego jest rozwój umiejętności motorycznych u dzieci. Prawidłowe łączenie elementów, rozwija dziecięcą wyobraźnię i doskonali umiejętności tworzenia nowych elementów czy całych konstrukcji. Konieczność współdziałania w grupie rówieśniczej pozwala uczestnikom zajęć rozwijać umiejętności społeczne.

Poniżej przedstawiamy kilka migawek z pierwszych warsztatów z Lego.

https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/zajecia-dodatkowe-z-lego