14 stycznia nasza szkoła włączyła się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dublinie. Nasi dzielni wolontariusze wyposażenie w identyfikatory, koszulki i puszki zbierali miedziaki na dobroczynny cel: ratowanie życia i zdrowia dzieci oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.
W dniu akcji zorganizowaliśmy pchli targ oraz kiermasz ciast. Wspaniałą wiadomością jest to, iż nasza szkoła zebrała 527,92 EUR.
Z tej okazji składamy ogromne podziękowania najwspanialszej drużynie z naszej szkoły. Kochanym rodzicom, którzy z wielkim sercem zaangażowali się w akcję. Upiekli ciasta, przynieśli rzeczy na pchli targ i wrzucali do puszek datki.
Dziękujemy uczniom, którzy wyznaczali rodzicom drogę wprost do stolików, oraz z wielkim apetytem kosztowali słodkie wypieki.

przysmakiA uśmiechem dodawali kolorytu całej atmosferze.
Dziękujemy wyjątkowym wolontariuszom za wręczanie serduszek i trzymanie kasy!
Specjalne podziękowania dla naszych wspaniałych nauczycieli, którzy przygotowali akcję od strony organizacyjno- porządkowej.

Jesteście cudowni ! Mogliśmy na Was liczyć.

Po prostu granie bez focha.

Zobacz galerię z tego wydarzenia