Radość, śmiech i dobra energia! Dzielona wspaniałym filmikiem z naszego kiermaszu ciast, loterii fantowej i wielu innych atrakcji, które odbyły się na terenie Polskiej Szkoły w Irlandii z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Nasze serca rozkwitały w atmosferze wspólnej zabawy, a wolontariusze poświęcili swój czas, aby uczynić to wydarzenie niezapomnianym. Dzięki waszej hojności udało nam się zebrać fundusze na cele charytatywne! ✨

Dziękujemy wszystkim za udział, wsparcie i zaangażowanie! ❤️ To właśnie dzięki wam możemy tworzyć takie niezapomniane chwile pełne radości i solidarności. Razem możemy zdziałać wielkie rzeczy!

#WOŚP #IrlandiaPolonijna #Wspieramy #RazemMożemyWięcej #DlaDzieci #Charytatywnie #WielkaOrkiestraŚwiątecznejPomocy #PolskaSzkoła #DajSerceDlaWOŚP #Wolontariat #RadośćDlaWszystkich”