DZIĘKUJEMY ZA WASZE SERCA! 

Kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami, dlatego chcemy z całego serca podziękować każdemu z Was za niezwykłe wsparcie, które okazaliście podczas naszego kiermaszu ciast i loterii fantowej zorganizowanych w Polska Szkoła Bez Granic w Tyrrelstown
 
Dzięki hojności i zaangażowaniu wszystkich wolontariuszy i wspaniałej organizacji naszego sztabu z niezastąpioną Panią Dorotą i Panem Tomaszem, udało się nam stworzyć niezapomniane wydarzenie. Wasza niesamowita energia i poświęcenie sprawiły, że wspólnie mogliśmy wesprzeć szczytny cel WOŚP.
Serdecznie dziękujemy także wszystkim rodzicom i dzieciom, którzy włączyli się w akcję, przynosząc nie tylko pyszne ciasta, ale również ogromne wsparcie dla naszej loterii. Wasza niezwykła dobroć przyczyniła się do tego, że razem możemy świadczyć pomoc potrzebującym.❤️❤️
Jesteśmy pełni wdzięczności za Waszą niezwykłą solidarność i serdeczność. Dzięki Wam, wspólnie tworzymy piękne społeczności, pełne serca i troski.
Dziękujemy raz jeszcze za Waszą obecność i wsparcie!❤️❤️❤️
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.
https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy-2024