W sobotę mieliśmy niesamowitą przygodę podczas zajęć z naszymi małymi artystami z grupy 3 i 4 latków! ✨
Tematem dnia był fascynujący świat wiosny, a szczególnie wędrówki bocianów! Dzieci miały okazję poznać wygląd bociana i obserwować, jak się wykluwają z jajka – to był prawdziwy hit!
Następnie wszyscy wzięliśmy udział w kreatywnej zabawie plastyczno-sensorycznej, podczas której dzieci wyklejały z waty futerka bociana. To nie tylko ćwiczyło ich zmysł dotyku, ale również rozwijało wyobraźnię, koordynację ruchową i było wspaniałym sposobem na wzmocnienie więzi z naszymi małymi artystami! ️
️Prace naszych małych artystów były również podziwiane przez pana Roberta Moskwę, polskiego aktora filmowego i teatralnego, znanego przede wszystkim z serialu „M jak miłość”, który był pod wrażeniem ich umiejętności. ✨
 
Dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie i radość, jaką przyniosły na zajęcia! Wasze twórcze podejście sprawiło, że ten dzień był wyjątkowy!
 
Zapraszamy do naszej szkolnej galerii zdjęć, aby obejrzeć relację z ciekawych zajęć w naszej szkole!

Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć jak wspaniale się bawiliśmy, ucząc się jednocześnie wielu ciekawych rzeczy!

Link do galerii: https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/wedrowki-bocianow-przedszkole

Niech zdjęcia opowiedzą więcej niż tysiąc słów! ✨