Wspaniałe warsztaty plastyczne w naszej szkole! 
Dzisiaj świętowaliśmy Dzień Dinozaura, a dzieci wzięły udział w tworzeniu własnych dinozaurów! 
Z elementów wycinały, składały, kolorowały i wycinały, rozwijając przy tym swoje umiejętności manualne i tworząc ciekawe prehistoryczne stworzenia! 
Dzięki wszystkim za udział i wspaniałą energię i zabawę!
#WarsztatyPlastyczne #DzieńDinozaura #Kreatywność #EdukacjaArtystyczna #SzkolneZabawy #RozwijanieFineMotorSkills #dzieńdinozaura #DziecięcaKreatywność #rozwójdziecka #przygoda #zabawa #naukaprzezzabawę #plastyka #art #schools #schoollife #schooldays 

Zapraszamy do naszej szkolnej galerii zdjęć, aby obejrzeć relację z Dnia Dinozaura w naszej klasie!

Nasi uczniowie wraz z wychowawcami przeżyli niezapomniane chwile, poznając tajemnice prehistorycznego świata dinozaurów. Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć jak wspaniale się bawiliśmy, ucząc się jednocześnie wielu ciekawych rzeczy!

Link do galerii: https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/warsztaty-plastyczne-dzien-dinozaura

Niech zdjęcia opowiedzą więcej niż tysiąc słów!