Podczas walentynkowych zajęć w klasie 3,  uczniowie postanowili wykonać trwałe, ładne i oryginalne prezenty dla swoich rodziców. Użyli więc do tego gliny, która jest plastyczna, łatwa w obróbce i dostarcza ogromnego pola do popisu dla dziecięcej wyobraźni.  Początkowo uczniowie chcieli wykonać serduszka, ale w miarę upływu czasu powstawały ciekawe upominki w formie muszli, pająków, serc, kwiatów, pudełeczek na ozdoby i wiele innych przedmiotów.

Po wykonaniu niespodzianek, zostały one dokładnie wypalone i starannie pomalowane.

Tegoroczne walentynki były inne niż zwykle, a wykonane przez dzieci ozdoby, na pewno, na długo będą pięknie ozdabiały ich domy i przypominały im o ciekawych oraz kreatywnych zajęciach w naszej szkole.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia… https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/walentynki-w-klasie-3