„Vivat Jan III Sobieski” –  Bieg Odsieczy Wiedeńskiej

Zadanie publiczne „Vivat Jan III Sobieski” to zbiór różnych działań, w sferze kultury, sportu, edukacji i promocji rozpoczynając od konkursów, prelekcji, webinarów, wystawy, imprezy sportowe po publikacje i broszury edukacyjne. Wszystkie te działania mają jeden wspólny mianownik jakim jest budowa pozytywnego wizerunku Polski wśród dzieci, młodzieży i dorosłych mówiących w języku polskim, ale również w społeczeństwach posługujących się językiem niemieckim lub angielskim.

Polska Szkoła Bez Granic, była jedyna placówką edukacyjną, w której odbył się Bieg Odsieczy Wiedeńskiej w Irlandii. Do pozostałych krajów, w których został zrealizowany, należą Norwegia, Szwecja i Francja.

Gratulacje dla naszych wspaniałych uczniów z klas V i VI oraz wychowawców klas Pana Krzysztofa i Pana Adama, za profesjonalne zorganizowanie biegu i przygotowanie dyplomów oraz przepięknych medal.

 Vivat Jan III Sobieski!

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.

https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/bieg-odsieczy-wiedenskiej