Nasza szkoła gościła wyjątkowych gości ze sportowym duchem, ludzi z pasją biegania na irlandzkiej wyspie- Polish Runners Club Ireland. Przybyli z darem uznania dla szkolnej akcji charytatywnej „Budujemy dom dla Tatiany”. Usłyszałyśmy od nich piękne słowa: “ wasza aktywność oraz wysiłek włożony w zorganizowanie akcji poruszyła nasze serca”. Nie zdawałyśmy sobie sprawy, że naszą inicjatywą zarazimy inne stowarzyszenie polonijne. Dobra energia popłynęła dalej i chwyciła za serca biegaczy w Irlandii. Pozytywnie zakręceni ludzie zorganizowali Virtualne biegi dla Tatiany na
dystansach 50 i 100 km.
A na „mecie” dotarli do naszej szkoły, aby wręczyć nam jedyne, niepowtarzalne dyplomy z licytowanymi przez nas laleczkami. Czyżby „Milczące Anioły” przemówiły? Bardzo dziękujemy za takie wyróżnienie.
Dziękujemy również nauczycielce Magdalenie Deptule za zorganizowanie spotkania. Niespodzianka nas bardzo zaskoczyła.
Popłynęły łzy wzruszenia, i miód na serca. Trzymamy kciuki za dom dla Tatiany- jest coraz bliżej magicznej 100.