13 maja w naszym przedszkolu dzieci obchodziły Światowy Dzień Humusu, który stał się wspaniałą okazją dla przedszkolaków do zrobienia i posmakowania tego wegańskiego dipu  z Bliskiego Wschodu, który zawojował świat. 

W drugiej części zajęć uczniowie powtarzali wiadomości na temat cyklu życia kury i  cztery stadia rozwoju: jajo, pisklę, kurczaka i kurę oraz wykonali ciekawą pracę plastyczną, która przyniosła im dużo radości i wywoła uśmiech na dziecięcych buziach 3 i 4 latków.

Nasze praktyczne zajęcia w przedszkolu świetnie rozszerzają słownictwo i pomagają w nauce nowego nazewnictwa. Wprowadzają także nowe, ciekawe pojęcia. Taka forma zajęć doskonale wspiera naukę dzieci w wieku przedszkolnym, w czasie gdy następuje faza intensywnego rozwoju mowy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pysznych i kreatywnych zajęcia w naszym przedszkolu!

https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/swiatowy-dzien-humusu-przedszkole