Sobotnie zajęcia w klasie 4 upłynęły w duchy świątecznych przygotowań. Wszyscy uczniowie z zapałem dekorowali pierniki. Lukrowanie i ozdabianie pierników, jak wiadomo kochają wszystkie dzieci, ponieważ podczas ozdabiania można dać ponieść się fantazji i stworzyć naprawdę ciekawe dekoracje świąteczne, które można potem szybko zjeść lub wykorzystać jako ciekawe zdobienia choinkowe.

W sobotę świętowaliśmy również urodziny Arthura i Hani, był to  to bardzo ważny moment zarówno dla jubilatów, jak i dla wszystkich kolegów i koleżanek z klasy.

Wspólnie zaśpiewaliśmy słynne „STO LAT”, złożyliśmy życzenia urodzinowe i zjedliśmy pyszny tort. Jeszcze raz składamy jubilatom najlepsze życzenia!

Zapraszamy do szkolnej galerii zdjęć. 

https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/ozdabiamy-pierniki-klasa-4