✨ Podróże z Nelą w klasie 2: Odkrywamy Solną Pustynię w Boliwii! ️
Wspaniałe sobotnie zajęcia spędzone z naszymi drugoklasistami! Kontynuowaliśmy nasze ekscytujące podróże z Nelą, naszą małą reporterką. Tym razem przenieśliśmy się na solną pustynię w Boliwii, odkrywając fascynujący świat tamtejszej przyrody i kultury.
️ Planowaliśmy również nasze własne, małe podróże na przyszłość. Kto wie, gdzie nasze marzenia nas zaprowadzą? ✈️
Na zakończenie zajęć, jako część naszego projektu dobroczynności – „Bądź dobry dla zwierząt”, stworzyliśmy urocze karmniki z pysznym jedzeniem dla ptaków. Zawiesiliśmy je na drzewach w naszym szkolnym ogrodzie, by stworzyć miejsce, gdzie ptaki mogą delektować się smacznym posiłkiem.
️ To niewątpliwie wspaniała lekcja współpracy, empatii i troski o nasze piękne otoczenie. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i entuzjazm!
Niech nasze wspólne podróże będą inspiracją dla przyszłych przygód!❤️
#PodróżeZNelą #EdukacjaPrzezPrzygodę #Dobroczynność #TroskaODzikość #SzkołaDublin15

Zapraszamy do podzielenia się wrażeniami pod zdjęciami.

https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/odkrywamy-swiat-2-klasa