Odkrywamy nowe horyzonty w klasie 2! Podczas ostatnich zajęć w klasie drugiej kontynuowaliśmy przygodę z Nelą, wchodząc w fascynujący świat zwierząt lądowych i wodnych. ️ Ale to nie koniec! Następnie nadszedł czas na dziecięcą kreatywność – podczas której zadaniem było wymyśleć własne, magiczne zwierzę! ✨ Uczniowie mieli podać nazwą, opis i miejsce zamieszkania swojego stworzenia

 
Aby jeszcze bardziej rozbudować naszą wyobraźnię, pracowaliśmy z książkami. Szukają ciekawych zdjęć i opisów zwierząt, którymi mogliśmy się dzielić i inspirować. Radość odkrywania niech nas zjednoczy! ‍♂️‍♀️
 
Brawo, klaso 2! ‍
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zajęć w klasie drugiej.
https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/odkrywamy-nowe-horyzonty-w-klasie-2
 
#PrzygodaZNelą #KreatywnaKlasa #OdkrywamyŚwiatZwierząt #polskaszkołabezgranic #radość #superzabawawszedzie #uczciwie #szkoła