Zajęcie w grupie 6 latków!
Czy wiesz, co zrobić w nagłej sytuacji? Dzisiejsze zajęcia w grupie 6-latków były poświęcone temu, jak reagować w przypadku nagłych sytuacji.
Przeprowadziliśmy improwizowaną symulację rozmowy z dyspozytorem 112 podczas pożaru, zasłabnięcia, czy próby włamania do domu. Zapewniliśmy sobie znajomość numerów alarmowych oraz ważnych informacji, jakie trzeba podać podczas rozmowy z numerem alarmowym. Ćwiczyliśmy także pierwszą pomoc przy omdleniu i zasłabnięciu, sprawdzając oddech, odchylając i wyprostowując głowę, uniesienie nóg i rąk, oraz wykonywanie telefonu na numer alarmowy 112.
Bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich jest priorytetem!
#Bezpieczeństwo #PierwszaPomoc #112 #ĆwiczeniaPraktyczne #Gotowość #BezpieczeństwoRodziny
Zapraszamy do naszej szkolnej galerii zdjęć, aby obejrzeć relację z realizacji projektu w naszej klasie!

Nasi uczniowie przeżyli niezapomniane chwile, podczas sobotnich zajęć na temat pierwszej pomocy. Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć jak wspaniale się bawiliśmy, ucząc się jednocześnie wielu ciekawych rzeczy!

Link do galerii: https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/niesiemy-pomoc-grupa-6-latkow

Niech zdjęcia opowiedzą więcej niż tysiąc słów! ✨