Zapraszamy serdecznie do obejrzenia pełnego emocji i radości nagrania z loterii fantowej, która odbyła się w Polskiej Szkole Bez Granic w Irlandii. To niezwykłe wydarzenie zorganizowane zostało z wielkim zaangażowaniem przez naszych zdolnych wolontariuszy, którzy pełni entuzjazmu poprowadzili tę inicjatywę.

 
W trakcie loterii, pełnej niespodzianek i radosnych chwil, uczestnicy mieli okazję wygrać fantastyczne nagrody. Atmosfera była niesamowicie pozytywna, a zaangażowanie społeczności uczniowskiej oraz wsparcie rodziców uczyniły z tego wydarzenia niezapomniane święto. Każdy, kto uczestniczył w tej fantastycznej loterii, mógł doświadczyć wspólnotowego ducha i radości dzielenia się z innymi.
 
Serdecznie zachęcamy do obejrzenia tego pełnego uśmiechu i radości nagrania, które ukazuje nie tylko wyjątkowy charakter loterii fantowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale także potęgę wspólnej działalności społeczności uczniowskiej.
 
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wyjątkowego wydarzenia!
 
#WOŚP #WielkaOrkiestraŚwiątecznejPomocy #PolskaSzkołaBezGranic #Wolontariat #Radość

#WOŚP #WOSP2024. #IrlandiaPolonijna #PolskaSzkoła
#DlaDzieci #Wspieramy #AkcjaCharytatywna #WielkaOrkiestraŚwiątecznejPomocy #PolskaTradycja #BenefisDobra #WspołnotaPolska #PomocDzieciom #WIrlandiiDlaPolskiejSzkoły
 #DajSerceDlaWOŚP #ZbiórkaŚrodków  #AktywniRodzice #Charytatywnie #WspólnotaPolonijna #PolskaEdukacjaIrlandia #Dziękujemy #WspieramyRazem #Solidarność #Dobroć #Wspólnota #Dzieci #Rodzice #Wolontariusze #SzczytnyCel #Wdzięczność #KiermaszCiast #LoteriaFantowa #Podziękowania #WspólneDziałanie #WspólnotaDobra #RazemMożemyWięcej ❤️