Ostatnie zajęcia w roku szkolnym w klasie trzeciej – ostatnie w kalendarzu szkolnym przed zakończeniem roku, ale pierwsze na naszej wspólnej, szkolnej drodze ze szkołą podstawową w Nakle nad Notecią. Dziś klasa trzecia miała przyjemność gościć w swojej klasie Panią Patrycję , organizatorkę kampanii Spoko Polski oraz podziękować za przemiłe kartki widokowe, które klasy wymieniły między sobą . Serdecznie dziękujemy za wspólne chwile życząc nam owocnej współpracy po wakacjach bo wspólnych przygód to dopiero początek❤️❤️

#spokopolski #PolskaSzkołaBezGranic #polishschoolnolimits

Zapraszamy do naszej szkolnej galerii zdjęć, aby obejrzeć relację z ciekawych zajęć w naszej szkole!
Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć jak wspaniale się bawiliśmy, ucząc się jednocześnie wielu ciekawych rzeczy!

Link do galerii: https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/listy-i-kartki-z-polski

Niech zdjęcia opowiedzą więcej niż tysiąc słów! ✨