W sobotę 17 grudnia odbył się w  naszej szkole długo wyczekiwany Koncert Bożonarodzeniowy. 

Wydarzenie  szczególne i niepowtarzalne. Na początku powitała wszystkich i przemówienie wygłosiła pani dyrektor szkoły Anna Siecińska. Następnie nasi wspaniali nauczyciele, zaangażowani uczniowie i dzielne przedszkolaki zaprezentowali piękne przedstawienie. Były kolędy, pastorałki, przeplatane nastrojową poezją, budując niesamowity klimat koncertu.

Były również fantastyczne indywidualne prezentacje gry na instrumentach, na skrzypcach zagrała Clara z klasy V, a na fletach Emma, Oliwia, Aleksandra, Hania i Natalia z klas I-VI,  ich wykonanie kolędy “Cicha noc” było prawdziwą ucztą dla ucha, szczególnie, że te młode artystki, samodzielnie przygotowywały się do koncertu.

Przedstawienie obejrzeli, licznie przybyli, rodzice naszych uczniów i zaproszeni goście. Atmosfera była wyjątkowa – ciepła, świąteczna, serdeczna i radosna.

Koncert poprowadziły i oprawę słowną przygotowały dla nas Sarah i Emma, najstarsze uczennice naszej szkoły.

Po części oficjalnej – w równie dobry nastroju, rodzice przeszli do klas, gdzie dzieli się opłatkiem z nauczycielami i składali sobie życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy Panu Grzegorzowi Świątkowskiemu za  piękne fotografie naszych utalentowanych kolędowników.

Fotorelacja z tego wydarzenia zostanie zamieszczona na naszym szkolnym Facebooku i szkolnej stronie internetowej. 

https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/koncert-bozonarodzeniowy