Dziś mieliśmy fantastyczne zajęcia pozalekcyjne w Klubie LEGO!
Nasi młodzi konstruktorzy mieli okazję cieszyć się zabawą, tworzyć niesamowite budowle i rozwijać swoją kreatywność z klockami LEGO! ️
Atmosfera była pełna radości i entuzjazmu, gdy dzieci wspólnie budowały swoje projekty, dzieląc się pomysłami i inspiracjami.
Dzięki Klubowi LEGO, nasi uczniowie nie tylko doskonalili swoje umiejętności konstrukcyjne, ale także rozwijali zdolności problemowe, współpracę i wyobraźnię! Nasz szkolny Klub LEGO to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności budowania, kreatywności i współpracy w przyjaznej atmosferze. W każdą sobotę od 13:15 do 14:30 czekają na Was fascynujące projekty, zabawy z klockami LEGO i wiele więcej! Nie przegap tej fantastycznej okazji do wspólnej zabawy i nauki!

Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć jak wspaniale się bawiliśmy, ucząc się jednocześnie wielu ciekawych rzeczy!

Link do galerii: https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/klub-lego-2

Niech zdjęcia opowiedzą więcej niż tysiąc słów! ✨

#KlubLEGO #ZabawaZKlockami #KreatywnośćDzieci #RadośćZTworzenia #EdukacjaPozalekcyjna #KlubLEGO #ZajęciaDodatkowe #RozwijamyKreatywność #BudujemyPrzyszłość #NaukaPrzezZabawę #SobotnieZajęcia #Szkoła #Dzieci #LEGO #Klocki #Kreatywność #Współpraca #Zabawa #Przygoda