W sobotę mieliśmy wspaniałą okazję obchodzić Dzień Języka Ojczystego w klasie 2! Nasza klasa z radością wzięła udział w różnorodnych ciekawych i rozwijających aktywnościach, które przygotowała dla nich wychowawczyni klasy Pani Justyna, aby uczcić tę wyjątkową okazję.
Zabawy z puzzlami językowymi wymagały od naszych uczniów spostrzegawczości i zdolności logicznego myślenia, a dyktando pozwoliło im doskonalić umiejętności ortograficzne. Gry dydaktyczne nie tylko uczyły ich nowych słów, ale również były świetną okazją do integracji i współpracy. Nie zabrakło także tworzenia własnych wierszy, gdzie każde dziecko mogło wyrazić swoją wyobraźnię i uczucia poprzez słowa.❤️✒️
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i kreatywność! Wasza energia i entuzjazm sprawiły, że ten dzień był niezapomniany! ❤️❤️
Niech nauka języka ojczystego będzie dla nas zawsze przyjemnością i pasją! ❤️ #DzieńJęzykaOjczystego #Klasa2 #ZabawyJęzykowe #NaukaIDywersja #KreatywnośćNaukowa
 
Zapraszamy do naszej szkolnej galerii zdjęć!
https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/gry-edukacyjne-w-klasie-2