Genially – popularna platforma do tworzenia wizualnych i interaktywnych treści, która w ciągu ostatnich tygodni zdobywa u nas w szkole ogromną popularność na zajęciach. Tym razem świąteczne zadania interaktywne były przygotowane dla grupy przedszkolnej. Dzieci miały wiele ciekawych propozycji, między innymi tworzyły kartki świąteczne, budowały bałwana, dopasowywały takie same elementy, ubierały Mikołaja i renifera, grały w memo i cienie. Wszystkie te zadania budziły u dzieci ogromne zainteresowanie, każdy przedszkolak chciał uczestniczyć w interaktywnej zabawie. Przygotowana prezentacja angażująca infografiki, interaktywne obrazki, gry i quizy dla najmłodszych okazała się strzałem w dziesiątkę! Zajęcia świąteczne stały się wspaniałą zabawą, a przy okazji nauką w sposób bardzo atrakcyjny.

Zobacz galerię z tego wydarzenia…

 

1001