POLSKA SZKOŁA BEZ GRANIC

TYRRELSTOWN

Nasz projekt z okazji Dnia Pisarzy – „Gałęzie pełne opowieści” był naprawdę wyjątkowy!

Podczas zajęć dzieci wcieliły się w rolę małych autorów i ilustratorów Każde z nich stworzyło swoją własną mini książeczkę – od pomysłu, przez tytuł, aż po starannie zaprojektowaną okładkę. Kreatywność i zaangażowanie uczniów były naprawdę imponujące!

Wspólnie stworzyliśmy również niezwykłą instalację – drzewo pełne historii Na jego gałęziach zawisły wszystkie książeczki, tworząc barwną i inspirującą przestrzeń, która zachęcała do odkrywania dziecięcej wyobraźni.

Uczniowie wybrali swoje ulubione wiersze, przepisali je ✏️, ozdobili pięknymi ilustracjami , a następnie z odwagą prezentowali swoje prace przed klasą. Była to doskonała okazja do rozwijania umiejętności językowych, artystycznych oraz budowania pewności siebie.

Atmosfera podczas zajęć była pełna radości, twórczej energii i dumy z własnych osiągnięć Każde dziecko mogło poczuć się jak prawdziwy pisarz i artysta!

#DzieńPisarzy #KreatywneDzieci #MiniKsiążki #KlasaPełnaHistorii #EdukacjaPrzezZabawę #LiteraturaDziecięca #SztukaWszkole #InspiracjaDlaDzieci #Twórczość #DzieciPiszą #Storytelling

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia galerii zdjęć, gdzie można zobaczyć nasze „drzewo opowieści” oraz niezwykłe prace uczniów!

https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/album/galezie-pelne-opowiesci