Sport ma ogromny wpływ na ogólny rozwój dzieci.  Sprzyja rozwojowi fizycznemu, ale też uczy dyscypliny, systematyczności, zdrowej rywalizacji. Dzieci regularnie uprawiające sport są zdrowsze i lepiej radzą sobie z nawiązywaniem kontaktów z rówieśnikami.

Dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniu naszych wspaniałych uczniów i ich zainteresowań, wprowadziliśmy w naszej szkole, fakultety dodatkowe – zajęcia z koszykówki i piłki nożnej. 

Najważniejsze dla nas jest to, aby nasi uczniowie uprawiali dyscyplinę sportową, dopasowaną do swojego wieku i swoich zainteresowań oraz mieli przy tym okazję oraz możliwość wypowiedzenia swoich myśli i odczuć, które naturalnie będą im towarzyszyć podczas uczestnictwa w zmaganiach sportowych.

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę w godzinach od 13:15 do 14:30 i są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. 

Serdecznie zapraszamy!

https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/fakultety-dodatkowe-sport