W sobotę nasza klasa 2 wzięła udział w niezwykłych zajęciach, które dostarczyły dzieciom mnóstwo radości i edukacyjnej zabawy! Oprócz karnawałowej szaleństwa, nasi cudowni drugoklasiści zostali zaangażowani w twórcze i rozwijające zadania.
Jednym z zadań domowych było stworzenie dowolnego zwierzaka przy użyciu techniki, którą dzieci same wymyśliły. Dzięki dziecięcej wyobraźni, zaangażowaniu i kreatywności, mieliśmy w sobotę okazję zobaczyć i podziwiać ich unikalne pomysły i wyjątkowe dzieła sztuki!
Dodatkowo, z okazji Dnia Pizzy, dzieci zgłębiały tajniki czytania wraz z bohaterką Nelą, jednocześnie tworząc własne lekturkowe pizze! To nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały sposób na rozwijanie umiejętności czytania i kreatywności.
Jesteśmy dumni z naszych uczniów i ich zaangażowania w naukę oraz kreatywne wyzwania! Nie możemy się już doczekać następnych zajęć i nowych możliwości do nauki i zabawy razem!