Kolejna ekscytująca, sportowa sobota za nami! 

W ramach Dnia Sportu uczniowie mieli wspaniałą okazję wziąć udział w programie zajęć samoobrony i treningu ogólnorozwojowego skierowanego do dzieci i młodzieży.

Serdecznie dziękujemy wspaniałym  instruktorom z Organizacji United Krav Maga World Organisation Hq w Łodzi, a szczególnie panu Krzysztofowi Nockowskiemu, za przeprowadzenie planu treningowego z zajęć z samoobrony i pokazanie naszym uczniom jakie są najlepsze i najskuteczniejsze techniki samoobrony, które w razie potrzeby będą mogli zastosować dla własnego bezpieczeństwa. 

Lekcja samoobrony bardzo przypadła do gustu naszym uczniom, dlatego mamy nadzieję, rozszerzyć nasza ofertę edukacyjną o właśnie takie lekcje z samoobrony, które pomagają zwiększać sprawność fizyczną dzieci, uczy dyscypliny i większej pewności siebie.

Dziękujemy panu Lechosławowi Paluchowskiego za piękne zdjęcia i zapraszamy do obejrzenia migawek z tego fantastycznego wydarzenia.

https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/dzien-sportu-12