Tytulowa Kropka z krótkiej historyjki o utalentowanej dziewczynce to nie byle jaka kropka, to wyjątkowa i unikatowa, ponieważ Vashti dzięki niej wspięła się na sama górę talentu i ujawniła samej sobie, jak wielka kreatywność w niej drzemie oraz jak można ją uwolnić.

Dziewczynka miała szczęście, ponieważ trafiła na nauczycielkę z pasja oraz wiarą w swoich uczniów. Dodała jej więc skrzydeł, mimo że początkowo dziewczynka chciała jej udowodnić, że nie potrafi malować i koniec kropka.
Kiedy coś działa, rób tego więcej, kiedy nie działa, porzuć to i zmień strategię. Bądź wytrwaly a spotka Cię satysfakcja z walki o swoje marzenia i wiarę w siebie.
Kiedy uwierzysz w swoje możliwości, znajdziesz rozwiązania, ktorych szukasz, ponieważ są w Tobie. To taka mała podpowiedź od Vashti. 😊
Wszystkie dzieci pilnie wysłuchały opowiadania o tej dzielnej dziewczynce, Po krótkiej rozmowie dotyczacej naszych pasji i talentów zabraliśmy się za przedstawienie naszych ukrytych talentów w postaci prac plastycznych z uwzględnieniem tytułowej kropki.

Kropka- symbol kreatywności, wiary w siebie i w swoje możliwości.
Kropka nas zjednoczyła i wyzwoliła w przedszkolakach i uczniach naszej szkoły zapał i motywacje do różnych aktywności z kropką w roli głównej. Każda grupa przedszkolna i klasa bawiła się i wykonywała wiele kropkowych prac plastycznych, językowych, komputerowych, muzycznych.

Projekt był zrealizowany przy współpracy z Fundacją Wolność i Demokracja i współfinansowany przez Senat Rzeczypospolitej Polskiej w ramach sprawowania opieki nad Polonią i Polakami za granicą.
Zobacz galerię z tego wydarzenia…

12012