Dzień Dziecka to wyjątkowe święto w naszym szkolnym kalendarzu. Mimo,iż każdej soboty, dzieci mogą liczyć na szczególne traktowanie przez wychowawców klas, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły, to właśnie w Dzień Dziecka staramy się zapewnić im jeszcze dodatkowe rozrywki, specjalne zajęcia, zabawy, atrakcje lub wyjścia poza mury szkoły. 

Dlatego podczas gdy uczniowie z klas 1 – 6 pojechali na szkolna wycieczkę, dzieci z grup przedszkolnych w miły i ciekawy sposób spędzały czas w szkole i na świeżym powietrzu.

Podstawowym celem zajęć przedszkolnych było integrowanie maluchów z różnych grup przedszkola, nauka kulturalnego odnoszenia się do siebie, wdrażanie zdrowej rywalizacji między przedszkolakami i nauka życzliwości oraz koleżeństwa wobec innych dzieci.

Wszystkie dzieci bawiły się wspaniale i  na długo zapamiętają radosne zabawy w gronie swoich przyjaciół.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/dzien-dziecka-w-przedszkolu