Wspaniałe wydarzenie miało miejsce w sobotę – Dzień Dinozaura w klasie 2!
Dzieci miały okazję obejrzeć fascynujący film edukacyjny, wypełnić arkusze pracy i pokonać dinozaurowy tor przeszkód. ️ Wspólnie z klasą 3 podjęliśmy wyzwanie odnalezienia zaginionych okazów prehistorycznych gadów. Każdy uczeń otrzymał własnego dinozaura i bawiliśmy się w odciskanie skamieniałości z wykorzystaniem naszego własnoręcznie wykonanego play doh. Dodatkowo, wzbogaciliśmy nasze słownictwo, opisując wymyślone przez nas dinozaury, oraz stworzyliśmy własny wybuch wulkanu! Nie zabrakło również twórczych prac plastycznych, a drugoklasiści stworzyli prawdziwe arcydzieło z odbiciem dłoni. To był niezapomniany dzień pełen ciekawych zadań – nikt nie narzekał na nudę! #DzieńDinozaura #EdukacjaPrzezZabawę #KreatywneNaukowePrzygody #NaukaPoprzezDoświadczenie #AktywnaSobota #Przedszkole #SzkołaPodstawowa #NiezapomnianeZajęcia #Nauka #Zabawa #Dzieciństwo #WspólnaRadość
 

Zapraszamy do naszej szkolnej galerii zdjęć, aby obejrzeć relację z Dnia Dinozaura w naszej klasie!

Nasi uczniowie wraz z wychowawcami przeżyli niezapomniane chwile, poznając tajemnice prehistorycznego świata dinozaurów. Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć jak wspaniale się bawiliśmy, ucząc się jednocześnie wielu ciekawych rzeczy!

Link do galerii:  https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/dzien-dinozaura-klasa-2

Niech zdjęcia opowiedzą więcej niż tysiąc słów! ✨